Siedem śmierci Evelyn Hardcastle

Siedem śmierci Evelyn Hardcastle

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 437
Rozmiar 2,3 MB
Data premiery: 2019-02-27
Tytuł: Siedem śmierci Evelyn Hardcastle
Autor: Turton Stuart
Tłumacz: Praski Łukasz
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 437
Data premiery: 2019-02-27
Rok wydania: 2019
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 32026542

Oryginalna i genialna lektura – po prostu ją pochłonęłam!" ali land, autorka "ja. Siedem śmierci Evelyn Hardcastle Ebook. „siedem śmierci evelyn hardcastle“ jest inteligentna, wyjątkowa i emocjonująca. Siedem śmierci Evelyn Hardcastle Pdf. Wśród gości zaproszonych do blackheath jest kilku ludzi, którzy próbują to zrobić. Jeśli nie uda mu się znaleźć zabójcy, cały cykl zacznie się od początku. Niezwykle oryginalnie skonstruowana i porywająca powieść pełna niespodziewanych zwrotów akcji." „glasgow herald“ . Ma osiem szans: każdego ranka przez osiem dni obudzi się w ciele innego gościa... Utkwiła mi w głowie na długie tygodnie." sophie hannah"zzieleniałam z zazdrości! żałuję, że to nie ja napisałam tę książkę." jenny blackhurst, autorka "zanim pozwolę ci wejść" i "czarownice nie płoną""gdyby agatha christie i terry pratchett wzięli lsd i uprawiali seks, „siedem śmierci evelyn hardcastle“ byłoby ich książkowym dzieckiem urodzonym na pokwasowym tripie. To zagadka zamkniętego pokoju, jakiej jeszcze nie było." sarah pinborough, autorka "co kryją jej oczy""stuart turton jest szalonym kapelusznikiem zbrodni. Zła""wspaniała, wspaniała, wspaniała! prawdziwe dzieło geniuszu! niesamowita, wyjątkowa książka, która nieźle namieszała mi w głowie." sarah j. Tragikomiczna, niebywale zawiła, z całą gromadą dziwacznych postaci. o jedenastej wieczorem evelyn hardcastle zostanie zamordowana. masz osiem dni i osiem wcieleń. pozwolimy ci odejść pod warunkiem, że odkryjesz, kto jest zabójcą. zrozumiano? w takim razie zaczynamy…evelyn hardcastle będzie umierać każdego dnia, aż do momentu, gdy ktoś odkryje, kim jest jej zabójca. Harris"całkiem jakby agatha christie napisała scenariusz do odcinka „czarnego lustra“. Stale przeżywają ten sam dzień, usiłując rozwiązać zagadkę, lecz każdy wieczór nieubłaganie przeszywa dźwięk wystrzału z rewolweru…jeśli aiden bishop nie zwycięży w wyścigu o odkrycie tożsamości mordercy, nigdy nie opuści posiadłości. Nie mają równych szans ani równych możliwości. Dobra. I znów będzie musiał odkrywać, kim są jego przeciwnicy i który z nich pod eleganckim ubraniem skrywa śmiertelnie ostry nóż…agatha christie, która triumfalnie wkroczyła w xxi wiek. zachwycająca łamigłówka! to najbardziej nieprzewidywalna zagadka kryminalna roku!"ta książka wprost rozsadza umysł! jest niezwykle oryginalna i wyjątkowa.

Komentarze

IVO

IVO

Miłośnicy Dnia Świstaka i czarnych kryminałów powinni być usatysfakcjonowani. Mnie się podobała. Lubię taką trochę "zakręconą" literaturę.

Anonim

Anonim

Nie mogę przebrnąć. wciąż odkładam tę książkę i chwytam za inną, gdy sięgam znowu muszę wracać do początku by połapać wątki. Mocno pokręcona i do mnie nie trafia.

Zostaw komentarz