Zamiana

Zamiana

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Marginesy
Liczba stron: 265
Rozmiar 6,6 MB
Data premiery: 2019-01-16
Tytuł: Zamiana
Autor: Fleet Rebecca
Tłumacz: Zano Aga
Wydawnictwo: Wydawnictwo Marginesy
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 265
Data premiery: 2019-01-16
Rok wydania: 2019
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 31414029

uważaj, kogo wpuszczasz do domu... to miał być dla nich wyjątkowy czas: z dala od codziennej rutyny, dziecka i zmartwień. W dodatku caroline szybko zaczyna odczuwać poważny niepokój: kwiaty w łazience, muzyka w salonie – dla kogoś, kto jej nie zna, mogłyby wydawać się przypadkowe, jednak ona wie, że zostały wybrane specjalnie dla niej. Zamiana Pdf. A jej powrót oznacza ogromnie niebezpieczeństwo dla caroline i jej rodziny... zwłaszcza że teraz ten ktoś jest w jej domu i robi wszystko, by ta wizyta okazała się niezapomniana. "fantastyczny thriller, pełen napięcia i zwrot w akcji". lee child "wciągająca opowieść o seksualnej obsesji, sekretach i kłamstwach". shari lapena . Nowy początek dla ich pogrążonego w kryzysie związku – jego chorobliwych reakcji i jej niewierności. Caroline i francis zamienili się mieszkaniami: na tydzień oddali swoje mieszkanie w mieście i przenieśli się do eleganckiego domu na eleganckim przedmieściu londynu. Przez kogoś, kto doskonale ją zna. kiedy znaczących nawiązań do jej dawnego życia pojawia się coraz więcej, a poznana na spacerze sąsiadka wykazuje niezdrowe zainteresowanie parą, caroline obawia się, że osoba, o której przez ostatnie lata starała się zapomnieć, desperacko pragnie powrócić do jej życia. Zamiana Ebook. Mieli zapomnieć o problemach, odnaleźć dawny żar, który ich połączył. jednak sam dom w pierwszym kontakcie przyprawił ich o dreszcze – surowy, pusty, wręcz złowrogi.

Komentarze

gusia

gusia

Wciągająca, pełna napięcia historia. Niemożliwe do przewidzenia sytuacjei nieoczekiwane zakończenie. Polecam serdecznie.

anna

anna

zdecydowanie nie thriller, nudno niestety i romansowo

anonymous

anonymous

A tak ciekawie się zapowiadało... niestety, autorka nie podołała i wyszło ckliwe, przewidywalne romansidło zamiast soczystego thrillera. Zawód...

Izabela Chanek

Izabela Chanek

Dreszczowiec mocno trzymający w napięciu😊 Wartka akcja, dobrze się czyta

Zostaw komentarz