Dynia i jemioła. Nietypowe historie świąteczne

Dynia i jemioła. Nietypowe historie świąteczne

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Liczba stron: 283
Rozmiar 11,6 MB
Data premiery: 2018-10-31
Tytuł: Dynia i jemioła. Nietypowe historie świąteczne
Autor: Jadowska Aneta
Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 283
Data premiery: 2018-10-31
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 30585614

Nie poprzestaniesz na jednym. "jedno opowiadanie – tyle wystarczy, by rozbudzić w czytelniku ciekawość, którą można by wybrukować bezdroża piekieł. Między dynią a jemiołą dzieją się prawdziwe cuda. Opowiadania ze świata thornu są jak czekoladki w doskonale skomponowanej bombonierce. Dynia i jemioła. Nietypowe historie świąteczne Pdf. Magiczny czas między dynią a jemiołą. dora wilk, nikita, witkacy, karma, malina, roman, baal i inni przybywają z nowymi historiami. Dynia i jemioła. Nietypowe historie świąteczne Ebook. najpyszniejsze opowiadania tej zimy! świąteczny koniec roku, okres od halloween do sylwestra. Panie i panowie! przed wami aneta jadowska w upiornie dobrej formie!" aleksandra szwed . Burzliwe przygody i ciepłe opowieści to wszystko, czego trzeba, by przegonić zimową chandrę. słodkie i ostre, romantyczne i całkowicie nieprzewidywalne. To książka, która bawi, zachwyca, wzrusza. Jedno opowiadanie – to aż nadto, byś pokochał koźlaczki, nikitę lub dorę miłością prawdziwą, bezgraniczną i bezwarunkową.

Komentarze

Joanna Książek

Joanna Książek

Historie w naturalny sposób uzupełniają wątki bohaterów z poprzednich książek. Styl, poczucie humoru oraz dynamika są zróżnicowane w zależności od historii, ale wszystkie czyta się bardzo dobrze.

Małgorzata Włodarczyk

Małgorzata Włodarczyk

"Wiedziałam, że jestem przesądna i nigdy nie chodzę do wróżów i jasnowidzów. Uważałam, że to niepotrzebne kuszenie losu, bo i bez tego jest niczym wyszczekany i złośliwy nastolatek". Przyznam się bez bicia, że "Dynia i jemioła" Anety Jadowskiej to pierwsza książka jaką miałam przyjemność przeczytać w tematyce świątecznej. Zawsze się bałam, że te historię będą wymuszone, może też pisane na szybko, co spowoduje męczącą lekturę. Na moje szczęście te wróżenia nie spełniły się, a książka przyniosła mi wiele przyjemnych i wesołych wieczorów. Z twórczością autorki już dawno miałam do czynienia i muszę powiedzieć, że seria o Nikicie bardzo mi się spodobała- zapewne to także jeden z czynników, który zachęcił mnie do przeczytania tej pozycji. Szczerze mówiąc, zapewne osoby, które nie zapoznały się z buntowniczą i zadziorną Nikitą, nie będą miały uciechy z tej książki. Pojawia się tam wiele bohaterów, których można było poznać w wyżej wspomnianej serii. Czytając ją tak na "sucho" możliwe, że nie będziemy wiedzieć w wielu sytuacjach o co chodzi. Przechodząc do samej książki, autorka przygotowała dla Nas dziesięć opowiadań. Mamy w nich przedstawionych bohaterów, którzy dość często pojawiali się w serii o Nikicie, więc jeśli, któryś skradł wasze serce możliwe, że macie możliwość spotkać się z nim ponownie. Sytuacja jest tym bardziej dla Was korzystna, jeśli bohaterem okaże się kobieta. Z tego co zauważyłam Aneta Jadowska lubuje się w buntowniczych, zadziornych i samodzielnych kobietach, więc po części wiecie czego możecie się spodziewać. Kolejna rzecz, która wzbudziła moją ciekawość to tytuły opowiadań. "50 twarzy Baala", czyżby kłania nam się jeden z bestsellerów? "Jak pies z kotem", ktoś zaszedł komuś za skórę? "Noc potworów", będzie krew.. w święta? Patrząc na te tytuły, nie trzeba się zastanawiać, tylko łapać za koc i ciepłą herbatę! Oczywiście, należy także wspomnieć o pięknym wydaniu! Otwierając paczkę nie mogłam się napatrzeć na rysunki Pani Magdaleny Babińskiej. Talent tej kobiety jest dla mnie sprawą nad którą muszę się pozachwycać! Pomysłowość i umiejętność przeniesienia tego co wyobrażam sobie podczas czytania na papier, jest wspaniałą sprawą, która według mnie wzbogaca pozycję. Reasumując, książkę jak najbardziej polecę osobą, które zapoznały się z światem Nikity, uwielbiają zaskakujące i pomysłowe opowiadania oraz bohaterki, które swoim charakterem mogą podbijać świat. "Właściwie wtedy powinnam sobie uświadomić, że żyję pożyczonym szczęściem. Fuksem na kredyt. I że przyjdzie mi ten kredyt spłacić." czytampierwszy.pl

Zostaw komentarz