Dwór szronu i blasku gwiazd

Dwór szronu i blasku gwiazd

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Dwór cierni i róż
Liczba stron: 212
Rozmiar 2,2 MB
Data premiery: 2018-10-01
Tytuł: Dwór szronu i blasku gwiazd
Seria: Dwór cierni i róż
Autor: Maas Sarah J.
Tłumacz: Radzimińska Dorota, Radzimiński Jakub
Wydawnictwo: Uroboros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 212
Data premiery: 2018-10-01
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 27103074

Dwór szronu i blasku gwiazd Ebook. Historia opowiedziana jest z perspektywy feyre i rhysa, którzy wraz z przyjaciółmi zajmują się odbudową dworu nocy oraz miasta, które uległo znacznym zniszczeniom podczas wojny. A to może mieć znaczący wpływ na przyszłość dworu i całego ich świata. . Dwór szronu i blasku gwiazd Pdf. Na szczęście zbliża się czas przesilenia zimowego, a z nim wyczekiwane ułaskawienie. jednak mimo świątecznej atmosfery duchy z przeszłości nie dają o sobie zapomnieć. uwielbiana autorka powraca z kolejną odsłoną cyklu dwór cierni i róż! akcja powieści toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z dworu skrzydeł i zguby. Feyre, która będzie obchodziła swoje pierwsze przesilenie zimowe, odkrywa, że najbliższe jej osoby są znacznie bardziej poranione niż można by przypuszczać.

Komentarze

Anonim

Anonim

Wielkie rozczarowanie ....nie bede nawet porównywał z poprzednimi częściami bo nie ma co porównywać...

aikk

aikk

Brak jakiejkolwiek akcji. Jestem rozczarowana i zniesmaczona. Jaki cel miała autorka. Zniechęcić czytelników, zarobić na sprawdzonych bohaterach. Totalna porażka. Nawet jedna gwiazdka w ocenie to za dużo.

anonymous

anonymous

Niestety totalna klapa. Poprzednie dwa tomy były przepełnione kolorowymi postaciami, wartką historią i zwrotami w toczącej się akcji. Tutaj człowiek kartkuje i czeka na "coś" i nagle książka się kończy. Nie rozumiem co się sałato. Autorka kompletnie zlekceważyła czytelników, mam ochotę poprosić o zwrot pieniędzy. Szkoda a było tyle ciekawych wątków do pociągnięcia.

Anonim

Anonim

Książka (a raczej kilkanaście stron z okładką) jest totalnie o niczym. Robią zakupy, odstawiają naczynia na suszarkę, robią zakupy, spacerują, dalej myślą o prezentach i żałują, że mają wszystko. Ponad rok zajęło autorce stworzenie niczego. Fani trylogii będą zawiedzeni, przynajmniej ja jestem. Jak następne części będą podobne do tej- pas dla Maas.

Zostaw komentarz