Obława. Virion. Tom 2

Obława. Virion. Tom 2

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Seria: Virion
Liczba stron: 512
Rozmiar 4,1 MB
Data premiery: 2018-09-20
Tytuł: Obława. Virion. Tom 2
Seria: Virion
Autor: Ziemiański Andrzej
Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 512
Data premiery: 2018-09-20
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 27051665

Widmo wielkiej obławy zmusza go jednak do pośpiechu i uświadamia, że tak naprawdę...nie ma już gdzie uciekać. Chociaż na chwilę, zanim podejmie decyzję, gdzie ruszać dalej. Oraz wredna na tyle, że za odpowiednią opłatą zadba o to, by znaleziony trafił w ręce zleceniodawcy żywy. . Może też usiąść na progu swojej chaty i modlić się, aby naganiacze z obławy go nie zauważyli. I byłoby to wyjście tak samo dobre, jak wszystkie inne, które virion ma do wyboru, gdyby nie jeden mały szczegół. Obława. Virion. Tom 2 Pdf. Za sprawą prefekt taidy jego śladem rusza nie kolejny oddział zbrojnych, ale wyjątkowo zdolna czarownica. ambitna, zawzięta i wyspecjalizowana w znajdowaniu ludzi. Obława. Virion. Tom 2 Ebook. gdzieś na krańcu imperium virion znajduje osadę zamieszkałą przez wyrzutków, łotrów i uciekinierów takich samych, jak on. w miejscu, gdzie nikt nikogo nie pyta o przeszłość, mógłby znaleźć cichy kąt dla siebie i swojej niezwykłej żony. Poza granicami imperium ma do wyboru przeprawę przez szalejące morze, bezlitosną pustynię albo pogrążone w wojnie królestwa, gdzie luańczyków witają naostrzonym palem.

Komentarze

Anonim

Anonim

Czytając książkę myślałem, że będą tylko dwa tomy. Na szczęście akcja się rozwinęła i teraz trzeba poczekać na kolejne wydarzenia z życia Viriona. Ciekawe czy spotka Achaję :D w kolejnym tomie.

mrleszczynski

mrleszczynski

Kolejna część, której nie mogłem się doczekać. No i się nie zawiodłem. Przeczytałem ją w kilka dni i znów wróciłem do klimatu, który mnie wciągnął w oryginalną serię z Achają. Teraz pozostaje tylko czekać na kolejną część i aż wszystko w końcu się wyjaśni :).

Zostaw komentarz