Będzie bolało

Będzie bolało

Literatura faktu, reportaż

Wydawnictwo: Wydawnictwo Insignis
Liczba stron: 236
Rozmiar 2,3 MB
Data premiery: 2018-06-11
Tytuł: Będzie bolało
Autor: Kay Adam
Tłumacz: Dudzik Katarzyna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Insignis
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 236
Data premiery: 2018-06-11
Rok wydania: 2018
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26338941

witaj w świecie 97-godzinnych tygodni pracy. Będzie bolało Ebook. W świecie decyzji, od których zależy życie. W świecie, w którym dziennie zarabiasz mniej niż szpitalny parkometr. W świecie nieustannego tsunami płynów ustrojowych. Pożegnaj się więc z bliskimi i przyjaciółmi… …i witaj w świecie lekarza stażysty! spisywana potajemnie po niekończących się dyżurach, bezsennych nocach i przepracowanych weekendach książka komika i byłego lekarza adama kaya "będzie bolało" to szczery do bólu opis jego walki na pierwszej linii frontu brytyjskiej służby zdrowia. Z zabawnych, przerażających i wzruszających zapisków kaya dowiecie się wszystkiego, co chcieliście wiedzieć (i czego wolelibyście nie wiedzieć) o życiu lekarzy na oddziale i poza nim. uwaga! lektura tej książki może pozostawić blizny! . Będzie bolało Pdf.

Komentarze

Adrianna Muszyńska

Adrianna Muszyńska

Dla mnie obowiązkowa lektura dla osób, które wybierają się na medycynę. Bardzo wciągająca książka.

Anonim

Anonim

Dobrnelam do polowy i nie mam ochoty na wiecej

Anonim

Anonim

Jak dla mnie dość nużąca i za banalna. Nie dotrwałam do końca. I co więcej jeśli tak wygląda służba zdrowia w Anglii to nasz jest 8 cudem świata

aga857

aga857

Lekturę tę na pewno inaczej odbiorą pracujący w opiece medycznej , a inaczej pacjenci. Napisana przez byłego lekarza, z dużym poczuciem humoru, ale też szczerością, że zawód lekarza to nie tylko picie kawy..... Dla mnie gorzko- smutna, że system jest tak brutalny, że po tylu latach studiów i pracy w szpitalu ktoś jednak ucieka z zawodu i znajduje ciekawsze/ spokojniejsze życie.

Kasia Lisowska

Kasia Lisowska

Świetny, angielski humor w najlepszym wydaniu. Wielokrotnie ubawiłam się do łez i nie mogłam uwierzyć, że koleś naprawdę to napisał ;)

Joanna Scislowska

Joanna Scislowska

Bardzo dobra pozycja. Przez długi czas lekka i przyjemna, niezwykle śmieszna (niestety śmiejemy się z głupoty pacjentów, nas samych), ale niejednokrotnie zmuszająca najpierw do refleksji, a potem wprowadzająca w stan zasmucenia nad realiami służby zdrowia.

Nina Pietrusiewicz

Nina Pietrusiewicz

Autor w dosc zabawny sposob opisuje ciezka rzeczywistosc sluzby zdrowia w Wielkiej Brytanii. Adam byl ginekologiem, dowiedzialam sie choc czesci brutalnej prawny o tym zawodzie... Polecam!

m.tomas

m.tomas

Doskonala pozycja na dobry nastrój. nadaje się na popołudnie / wieczór po ciężkim. Prosty język zrozumiały nawet dla laika. Polecam szczerze ...nie raz uśmiałam się w głos

Zostaw komentarz