Testament. Joanna Chyłka. Tom 7

Testament. Joanna Chyłka. Tom 7

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Seria: Joanna Chyłka
Liczba stron: 384
Rozmiar 2,9 MB
Data premiery: 2018-03-14
Tytuł: Testament. Joanna Chyłka. Tom 7
Seria: Joanna Chyłka
Autor: Mróz Remigiusz
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 384
Data premiery: 2018-03-14
Rok wydania: 2018
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 25729290

Kiedy lekarz jedzie na miejsce, czeka go kolejne zaskoczenie – odnajduje zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu, a niedługo potem ginekologiem interesuje się policja, gotowa aresztować go za przestępstwo. lekarz chce, by reprezentowała go joanna chyłka, która jakiś czas temu była jego pacjentką. Testament. Joanna Chyłka. Tom 7 Pdf. Pani mecenas waha się, jest bowiem zaabsorbowana obroną kogoś innego. Nie wie, jak wiele sekretów drzemie w rodzinnej przeszłości spadkodawczyni… . W skład masy spadkowej wchodzi zapuszczona nieruchomość, która lata temu po reprywatyzacji stała się własnością kobiety. znany warszawski ginekolog niespodziewanie otrzymuje ogromny spadek od jednej ze swoich pacjentek, choć przyjął ją w gabinecie tylko raz. Testament. Joanna Chyłka. Tom 7 Ebook. Kiedy jednak okazuje się, że ginekolog może pomóc w wyciągnięciu tej osoby z więzienia, natychmiast się zgadza.

Komentarze

anonymous

anonymous

Świetna wartka fabuła .Trzyma w napięciu do końca .

kika48

kika48

Dalsze losy Pani Mecenas. Trudna kobieta ale dąży do celu

Karolina Karwowska

Karolina Karwowska

Wspaniała fabuła. Najlepsza ze wszystkich części.

agata.wiederek

agata.wiederek

Ahh ta Chyłka! Od 2 miesięcy jest ogromną wielbicielką tej serii, każdy tom jest lepszy od poprzedniego. Każda jej historia jest zaskakująca, nieprzewidywalna i trzymająca w napięciu do ostatniego momentu. Mogę polecić ją z czystym sumieniem każdej osobie, która uwielbia kryminały i przemycone przez autora poczucie humoru na wysokim poziomie <3 niech ta seria nigdy się nie kończy!

surban

surban

Zarąbista. Do przeczytania prawie za jednym podejściem.

Anonim

Anonim

Jak wszystkie pozycje Remigiusza Mroza z cyklu Joanna Chyłka - bardzo ciekawa, trzymająca w napięciu. Polecam.

krzysztof orłowski

krzysztof orłowski

Rewelacja. Mróz jak zawsze klasa sama w sobie. Polecam

Zalew

Zalew

Świetna książka, przeczytana na jednym oddechu. Jak każda część tej serii.

Anonim

Anonim

Uwielbiam

Anonim

Anonim

Jak zwykle bardzo dobra książka Remigiusza Mroza. Dobre tempo, aktualnie wybrany temat, w zasadzie lubię go czytać, ale ... Rozumiem, że w swoich książkach używa wulgaryzmów, prawie wszyscy Polacy mówią tak, szczerze nie mogę się do tego zbyt przyzwyczaić, ale taki sposób wyrażanai propagowany jest przez polskich polityków wszystkich opcji, prasę, codzienne życie. Tylko chodzi o to propagowanie, jeśli na całe szczźście fikcyjna adwokat Chyłka tak może, dlaczego ja nie mogę? No i coś jeszcze wspaniel jeżdzi samochodem łamiąc wszystkie przepisy ruchu drogowego, dlaczego ja tak nie mogę, przy okazji zabijaąc nieco przechodniów, matek z dziećmi na przejściach dla pieszych, etc. Szanowny Panie Mróz, u Chyłki notujemy wstrzemięźliwość alkoholową, może czas i na inną wstrzemięźliwość i odwyk w innych dziedzinach dla tych co czytają Pana książki?

yukon25

yukon25

Bardzo dobra książka. Jak najbardziej polecam. Czyta się super.

Kajka

Kajka

Dla mnie Chyłka jak zwykle bezkonkurencyjna. Polecam.

Anonim

Anonim

Zawsze czekam na Chyłkę więc łykam książkę i dalej czekam POLECAM wszystkie części

EWA KALISIAK

EWA KALISIAK

Jak zwykle książka trzymająca w napięciu , nie mogę doczekać się dalszego ciągu perypetii Chyłki.

Jola Gudyka

Jola Gudyka

Czytelnika znającego wcześniejsze sprawy dwójki bohaterów bardzo interesuje co będzie dalej. Oczywiście historia wciąga,ale narracja jest oszczędna żeby nie powiedzieć uboga.

magda

magda

Do napisania książki wykorzystano bieżącą aferę reprywatyzacyjną, czyta się dobrze ale myślę, że autorowi przydałby się jakiś reset na pomysły. Skoro sięgam po kryminał to nie po to aby czytać o bagnie polityki etc.

kazimierap

kazimierap

Książka świetnie napisana (jak wszystkie Pana Remigiusza Mroza) i czyta się ją jednym ciurkiem ale mam niedosyt prawniczy, czy wyrok jednak nie zostanie uchylony w Sądzie Apelacyjnym w 8 tomie, może jednak Kordian opowie wszystko prokuratorom i ci złożą apelację, w końcu nie jest aplikantem i pełnomocnikiem oskarżonego? Czy w tomie 8 autor uśmierci Chyłkę, bo to oznaczałoby koniec serii?

Maciek

Maciek

Jedna z lepszych w serii, trzyma w napięciu, chociaż w połowie zacząłem domyślać się zakonczenia.

dzuwunia

dzuwunia

Kolejna część przygód Chyłki i mam wrażenie, że każda kolejna jest już naciągana, na siłę. Ta część mnie znudziła, zmęczyła i zastanowię się dłuższą chwilę, czy warto zabierać się za następną, o ile taka się pojawi. Być może format zwyczajnie się już wyczerpał.

Anonim

Anonim

Myślę, że seria z Chyłką jest najlepsza u Mroza. ,,Testament'' znowu mnie nie zawiódł! Polecam.

Zostaw komentarz