Nieodnaleziona

Nieodnaleziona

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Liczba stron: 240
Rozmiar 2,9 MB
Data premiery: 2018-01-31
Tytuł: Nieodnaleziona
Autor: Mróz Remigiusz
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 240
Data premiery: 2018-01-31
Rok wydania: 2018
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 25460186

pierwszy polski thriller psychologiczny na miarę największych światowych bestsellerów! jej zaginięcie to dopiero początek… gdybym oświadczył jej się chwilę wcześniej, nigdy by do tego nie doszło. Zdjęcie, które zrobił jej sam werner na kilka dni przed zaginięciem – i którego nikomu od tamtej pory nie pokazał. kto szuka dziewczyny? i czy to naprawdę ona pojawiła się po dziesięciu latach? damian znał swoją narzeczoną od dziecka, spędzali ze sobą każdą chwilę. Nieodnaleziona Ebook. Pewnego dnia trafia jednak niespodziewanie na ślad ukochanej – ktoś zamieszcza jej zdjęcie na jednym z profili spotted, szukając dziewczyny. werner jest gotów przyjąć, że to przypadkowe podobieństwo, spotter wgrywa jednak drugie zdjęcie. Nieodnaleziona Pdf. Nie napadnięto by nas, ja nie trafiłbym do szpitala, a ona nie zniknęłaby na zawsze z mojego życia. dziesięć lat po zaginięciu narzeczonej, damian werner jest pewien, że nigdy więcej jej nie zobaczy. Szukając odpowiedzi na kolejne pytania, odkrywa jednak, że nie wiedział o niej wszystkiego... .

Komentarze

Aleksandra

Aleksandra

"Nieodnaleziona" rzeczywiście jest lekko oderwana od rzeczywistości.. ale wciąga od pierwszych stron i to się dla mnie w książkach liczy najbardziej :) Czyta się szybko, przyjemnie, fabuła trzyma w napięciu... zakończenie faktycznie pozostawia wiele do życzenia.. na szczęście jest druga część, którą również polecam przeczytać.. inaczej historia Werna, Kasandry, Ewy i reszty bohaterów może wydawać się zagmatwana... Podsumowując, polecam jeżeli lubisz wciągające, ciekawe, ale jednocześnie lekkie w odbiorze książki :)

Jadwiga Kraska

Jadwiga Kraska

Nie w stylu Mroza. Początek wciągający, potem można się pogubić, dużo wątków, gdzie abstrakcja goni abstrakcję. Mnie rozaczarowała.

Magdalena

Magdalena

Jak dla mnie książka ciekawa, zainteresowała mnie dość szybko, oczywiście od razu doczytałam ją do końca, jak dla mnie zbyt abstrakcyjna, ale ogólnie bardzo cenię sobie twórczość tego autora i chętnie ją przeczytałam.

surban

surban

Świetna. Polecam bardzo. Do samego końca trzyma w napięciu. Jak zwykle następuje niedosyt zakończenia.

Anonim

Anonim

Według mnie książka warta przeczytania. Jednak czegoś mi brakowało. Wpadłam na nią przez przypadek, czekając w Opolu na PKS widziałam reklamę i zdecydowałam się ją kupić, nie czytając wcześniej recenzji. Początek mnie zaciekawił, historia trzymała czytelnika w napięciu, jednak wydaje mi się, że brakuje zakończenia. Osobiście preferuję książki, które mają wyraźne zakończenie, niż książki, w których czytelnik może sam sobie stworzyć zakończenie. Czułam lekki niedosyt, po zakończeniu lektury, można było bardziej rozwinąć niektóre wątki. Dopiero od niedawna zaczęłam czytać książki, dlatego "Nieodnaleziona" byłą pierwszą autorstwa Remigiusza Mróz, którą czytałam. Zapewne wrócę jeszcze do twórczości tego pisarza w przyszłości. Mam nieco mieszane uczucia co do tej książki, więc daję 3 gwiazdki

krocia

krocia

To moje pierwsze spotkanie Remigiuszem Mrozem. Zachęcona licznymi komentarzami na temat twórczości autora postanowiłam przekonać się czy mnie również przypadnie do gustu. Sięgnęłam po najnowszą powieść i mogę śmiało stwierdzić, że nie jest to ostanie dzieło pisarza, po które sięgam. Nieodnaleziona porusza trudne kwestie. Z jednej strony mamy Damiana Wernera, który miał wszystko czego pragnął. Dzień, w którym oświadczył się ukochanej kobiecie stał się jego najgorszym koszmarem. Ich szczęście zostaje brutalnie przerwane, kiedy na oczach Damiana świeżo upieczona narzeczona zostaje zgwałcona a on pobity. Po wszystkim dziewczyna znika. Damian załamuje się i przez kolejne 10 lat nic dla niego nie ma znaczenia. Nagle na profilu internetowym ktoś zamieszcza zdjęcie poszukiwanej Ewy. Damian podejmuje rozpaczliwą walkę by odszukać ukochaną i znaleźć odpowiedzi na trudne pytania. Z drugiej strony mamy Kasandrę, która próbuje pomóc Damianowi w poszukiwaniach zaginionej narzeczonej. Jednak sama potrzebuje pomocy. W domowym zaciszu jest ofiarą przemocy. Na pozór silna, szczęśliwa kobieta zmaga się codziennie z upokorzeniem, bezradnością i walką o życie. Czy uda jej się uwolnić od męża kata? Remigiusz Mróz przeprowadza nas przez dramaty tych ludzi tworząc bardzo realistyczne opisy. Akcja toczy się błyskawicznie. A zakończenia nie sposób się domyślić. Polecam wszystkim.

Magda

Magda

Chaotyczna, historia ma tyle luk, że pozostawia cYtelnika zagubionego. Wtórna i tak absurdalna, że w najmniejszym calu niewiarygodna.

Anonim

Anonim

No cóż, trochę jakby nie w stylu Mroza. Jakoś nie czekałam, tak jak w przypadku innych jego książek, na dalszy ciąg, kiedy to musiałam znaleźć czas żeby doczytać do końca, już teraz. Ale w sumie niezła.

Zostaw komentarz