Walka o normalność. Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu

Walka o normalność. Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu

Poradniki

Wydawnictwo: Fronda
Liczba stron: 197
Rozmiar 1 MB
Data premiery: 2017-08-23
Tytuł: Walka o normalność. Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu
Autor: van der Aardweg Gerard J.M.
Wydawnictwo: Fronda
Język wydania: polski
Język oryginału: holenderski
Liczba stron: 197
Data premiery: 2017-08-23
Rok wydania: 2017
Format: PDF UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 22865281

W 2016 roku polskie towarzystwo seksuologiczne wydało stanowisko, w którym czytamy: "propagowanie terapii polegających na korekcie, konwersji czy reparacji orientacji homo- czy biseksualnej w kierunku wyłącznie heteroseksualnej jest niezgodne ze współczesną wiedzą na temat seksualności człowieka i może zaowocować poważnymi niekorzystnymi skutkami psychologicznymi dla osób poddawanych tego typu oddziaływaniom".   opis wydawcy: holenderski psycholog, profesor gerard van den aardweg, od połowy lat sześćdziesiątych xx wieku prowadzi praktykę terapii osób o skłonnościach homoseksualnych. Walka o normalność. Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu Ebook. treść niniejszej publikacji opisuje terapię konwersyjną, która w opinii takich organizacji jak who i onz została uznana za szkodliwą dla zdrowia i niezgodną z aktualnym stanem wiedzy medycznej. Przez ten czas zdołał pomóc setkom homoseksualistów, którzy dzięki niemu osiągnęli stałą dyspozycję do zawarcia trwałego związku heteroseksualnego. Walka o normalność. Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu Pdf. Jego terapeutyczne metody cieszą się dużym zainteresowaniem na całym świecie, o czym świadczą liczne książki van den aardwega, tłumaczone na języki obce (po polsku ukazała się w 1999 roku praca pt. Homoseksualizm i nadzieja). .

Komentarze

Anonim

Anonim

da się to leczyć!!! jest dla nich nadzieja super !

Anonim

Anonim

To straszne, że coś takiego można u was zakupić, nie szanuje.

jakub czyż

jakub czyż

wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf

Anonim

Anonim

Jezeli sa przypadki wyleczonych ludzi, to znaczy ze jednak jest to choroba!!!! A uznanie homoseksualizmu za orientacje seksualną i usunięcie z wpisu chorób, wyglądało w ten sposób, ze lekarze psychiatrzy, psycholodzy , spotkali sie na uczelni psychologicznej w USA i przy wspólnym stole i po kilku godzinnym posiedzeniu uznali homoseksualizm za orientacje! UWAGA myślą rownież nad tym aby uznać pedofilię za orientacje seksualną!! Co napewno cieszy środowiska LGBT. Które biorą tak czynny udział w tym aby nienormalność została uznana za normalność. Nie ma genu homoseksualnego i człowiek sie z nim nie rodzi, sa to zaburzenia seksualności, we wczesnym dzieciństwie spowodowane różnymi czynnikami. „5% populacji to homoseksualiści” to bardzo mało, jeśli to nie jest choroba psychiczna i ludzie sie z tym rodzą to dlaczego jest ich tak mało?! Próbuje sie zatuszować prawde, bo tak jest wygodnie, ale ludzie z homoseksualizmem są niestety nieszczęśliwi i często kończy sie samobójstwem, lub szukaniem innych doznań, w sadyzmie, pedofilii, zoofili, transseks.itp Da sie wyleczyć z tego tylko trzeba chcieć i poszukać czegoś więcej niż proponują powierzchowne informacje w internecie.

Revan

Revan

"Dodatkowo jej słabość jest łatwo wzmacniana przez presję społeczną, by „zaakceptować swoją homoseksualność” " Presja społeczna, mająca na celu akceptacji samego siebie? A ci wszyscy, którzy mówią ci (wraz z autorem), że każdy tak naprawdę chce być hetero nawet jak to ukrywa i się mu wydaje, że jest inaczej to rozumiem twarda podpora osoby zagubionej, wraz z szyldami "śmierć dla pederastów" oraz "homoseksualizm to choroba"? Może jeszcze wrócimy do "leczenia" osób leworęcznych i ograniczymy ponownie prawa kobietom i osobom o innym kolorze skóry. Nikt nie jest wstanie zmienić swojej orientacji seksualnej, to jakby ktoś sugerował, że jeśli jestem hetero to jeśli bardzo się postaram i będę w to wierzyć i dążyć do tego to mogę zmienić się magicznie w osobę homoseksualną. Ale skrajności wystarczy, jeden minus w rzece plusów by mieć coś "udowodnione", nawet jeśli założenia oparte są na kłamstwie i wymysłach. Poziom płaskoziemców. Co do empiku- powinni foliować tą książkę z wydrukowanym bardzo mocno bijącym po oczach zanim ktokolwiek książkę otworzy ów ostrzeżenie, które dodali w opisie książki na stronie internetowej.

Paweł

Paweł

Niezgodna z obecną wiedzą medyczną. Stronnicza, katolicka książka, która może być szkodliwa - żałosna próba skonwertowania na religię osoby, które mają problemy z samoakceptacją.

dem5

dem5

Pełna fałszywych i ubliżających informacji. Nie polecam!

Smiejk

Smiejk

Obawiam się, że próba naprawy reputacji podczas parady równości nic nie dała drogi Empiku. Wiele osób jest zdania, że sprzedawanie książki która namawia do leczenia osób które tego nie wymagają a wręcz może to im zaszkodzić, jest w 21 wieku niegodne. Polityka firmy i zasłanianie się cenzurą to najprostsze a zarazem najglupsze wytłumaczenie. Pytanie co jest ważniejsze dla firmy. Utrata klientów udając, że nie jest się cenzorem, czy rezygnacja ze sprzsdaxy książki niezgodnej z aktualną opinią ONZ i innych organizacji.

tabi

tabi

Mam nadzieję, że niedługo w Polsce, jak w całym cywilizowanym świecie, nazywanie homoseksualności chorobą będzie karalne.

Wojciech Sawoniewicz

Wojciech Sawoniewicz

nie rozumiem jak można wypuszczać do sprzedaży tego typu książkę, świat się kończy

kubmff123

kubmff123

No i dobrze że ktoś się zainteresował ta paskunda chorobą jaką jest homoseksualizm

ola2801

ola2801

Oczywiście większość "recenzentów" nie miała książki w ręku. Dla mnie to odważny głos w "poprawnym politycznie świecie" i próba wywołania merytorycznej dyskusji. Podane zostały wyniki naukowych badań i długoletnich obserwacji - dla mnie to dobra podstawa. Polecam!

PiotrekGrant

PiotrekGrant

Treść subiektywna, niezgodna z prawdą

Piotr Bałdyga

Piotr Bałdyga

To tak, jakby przekonywać czytelników, że Ziemia jest płaska, a wokół niej krąży Słońce, albo leczyć ludzi np. rudych. Mamy XXI wiek - wstyd i żenada, dla Empiku za promowanie również.

Hajfi

Hajfi

Szkoda tego nawet jakoś obszerniej komentować - żenada ze strony empiku, promowanie takiej "książki"...

RiTa29

RiTa29

Brak słów na tą głupotę a autor powinien iść się leczyć

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Od ponad 10 lat mam u Was konto. Sprzedaż książki szerzącej nienawiść i uprzedzenia do innych ludzi uważam za całkowicie niedopuszczalne. Nie wystarczy jedynie poprzedzenie jej opisu komentarzem. Dlatego do czasu wycofania ze sprzedaży tej książki nie będę robił u Was zakupów. Będę także namawiał do tego moją rodzinę i znajomych. Jest w Internecie wielu sprzedawców książek i płyt wykazujących znacznie większą wrażliwość społeczną i tolerancję wobec mniejszości, ich będę wspierać wydając u nich swoje pieniądze.

Igor

Igor

Książka mogłaby być wydawana w średniowieczu. Zdecydowanie odradzam.

Anonim

Anonim

ŚWIETNE! Dzięki tej książce wyleczyłam brata. Dodatkowo polecam muzykoterapię: https://www.youtube.com/watch?v=scadIMh9C70

Anonim

Anonim

BRAWO, dla wszystkich kumatych przesyłam utwór o tej zarazie: https://www.youtube.com/watch?v=scadIMh9C70

Zostaw komentarz