Żerca. Kwiat paproci. Tom 3

Żerca. Kwiat paproci. Tom 3

Literatura piękna polska

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Seria: Kwiat paproci
Liczba stron: 464
Rozmiar 2,7 MB
Data premiery: 2017-05-10
Tytuł: Żerca. Kwiat paproci. Tom 3
Seria: Kwiat paproci
Autor: Miszczuk Katarzyna Berenika
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 464
Data premiery: 2017-05-10
Rok wydania: 2017
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 21433399

Żerca. Kwiat paproci. Tom 3 Pdf. Choćby miała zginąć (ale wolałaby jednak nie). . solidna dawka humoru, słowiańskich wierzeń i babskiej przyjaźni! kolejny – i nie ostatni – tom bestsellerowego cyklu "kwiat paproci"gosi udało się przeżyć noc kupały, ale kłopoty się nie skończyły. Młoda szeptucha zaciągnęła u swarożyca dług, którego spłata z pewnością nie będzie przyjemna. Żerca. Kwiat paproci. Tom 3 Ebook. W dodatku mieszko przepadł bez śladu, a w wiosce pojawił się nowy, młody żerca, który chętnie pocieszyłby tęskniącą za ukochanym gosię... Gdy wydaje się, że gorzej być nie może, w okolicy pojawia się tajemniczy myśliwy, który poluje na istoty nadprzyrodzone, a rusałka sława, przyjaciółka gosi, znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Tego już za wiele! mimo że szeptucha zawiodła się na sławie, żaden mężczyzna nie będzie mieszał się w babską przyjaźń! gosława pokaże mu, gdzie raki zimują.

Komentarze

Anonim

Anonim

Super

ktotoadi

ktotoadi

Cudowna książka!!! I jak tu zasnąć spokojnie po takich rewelacjach?! Jak zwykle książka tej serii skończyła się w najmniej odpowiednim momencie! Pewnie będę myśleć o bohaterach przez dobry miesiąc. Serce mnie boli, jak pomyślę, że mam czekać dwa miesiące na następny tom. Z niecierpliwością czekam na kolejne losy bohaterów.

Klaudia

Klaudia

Myślałam że chociaż trzecią część będę czytać z lekkim znużeniem i już będą mnie nudzić perypetie bohaterów, nic bardziej mylnego. Nowe przygody, nowi bogowie i nowe zagadki do rozwiązania. Zadziwiająca jest lekkość i szybkość czytania tej serii. Polecam!!

Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek

Literatura zdecydowanie kobieca. Utrzymana w klimacie poprzednich części. Przyjemny romans.

K Cieslinska

K Cieslinska

Wciągająca

luthien

luthien

Jak zwykle realizacja zamówienia błyskawiczna. Co do samej pozycji, cóż... równie dobra, tak jak poprzednie części z cyklu "Kwiatu paproci", doskonała rozrywka na leniwe letnie wieczory.

Zostaw komentarz