Noc Kupały. Kwiat paproci. Tom 2

Noc Kupały. Kwiat paproci. Tom 2

Literatura piękna polska

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Seria: Kwiat paproci
Liczba stron: 344
Rozmiar 6,2 MB
Data premiery: 2016-11-09
Tytuł: Noc Kupały. Kwiat paproci. Tom 2
Seria: Kwiat paproci
Autor: Miszczuk Katarzyna Berenika
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 344
Data premiery: 2016-11-09
Rok wydania: 2016
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20487096

Nim ich uczucie zdąży się porządnie rozwinąć, między kochanków wkradnie się zazdrość. niestety, tysiącletnia rywalka to niejedyne zmartwienie gosi. A przynajmniej tak się im wydaje. potężna dawka humoru, moc słowiańskich wierzeń i romans, jakiego jeszcze nie było! pozwól się oczarować miłosnej magii "nocy kupały"! . I choć baba jaga zaopatrzyła swoją podopieczną we wszystkie możliwe amulety i zaklęcia, gosława ma złe przeczucia. Zwłaszcza gdy ta okazuje się wcale nie tak martwa, jak przypuszczała gosława. zazdrość, zdrada i kwiat paproci. Gosia chciałaby w to wierzyć, ale trochę to trudne, gdy ukochany mieszko ciągle myśli o swojej dawnej żonie ote. Zbliża się noc kupały, podczas której ma się wypełnić przeznaczenie szeptuchy. W dodatku ote bardzo się nie podoba, że młoda szeptucha i mieszko tak się do siebie zbliżyli. Wprawdzie bogowie może i są gburowaci, ale przecież nie głupi. Noc Kupały. Kwiat paproci. Tom 2 Ebook. Czy młoda szeptucha ocali miłość do mieszka? wiecie, jak to jest. To tylko dawna znajoma, on już nic do niej nie czuje, teraz liczysz się tylko ty, a oni spotkali się zupełnym przypadkiem. Noc Kupały. Kwiat paproci. Tom 2 Pdf.

Komentarze

Anonim

Anonim

Ciekawa historia, ale romans głównych bohaterów jest za bardzo przeslodzony, nudny, przewidywalny.

Barbara Olejnik

Barbara Olejnik

Książka wciąga i chce się ją czytać. Niemniej jednak (może dlatego, że nie przepadam za fantastyką) fabuła trochę przeciągnana.

Klaudia

Klaudia

Niesamowita opowieść przenosząca w super czas. Można się wiele nauczyć jak i przeżyć historię naszej bohaterki. Polecam, bardzo wciąga

Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek

Utrzymana w klimacie części 1. Kobieca literatura lekka na pochmurne i długie wieczory.

maly_nietop

maly_nietop

Pozycja trochę gorsza od Szeptuchy ale mimo wszystko jest to przyjemna historia z ogromną dawką humoru. Przeczytane z przyjenością.

MrysiaS

MrysiaS

Nie przeczytałam pierwszej części z cyklu ('Szeptucga') i na początku byłam zagubiona w świecie słowiańskich bożków ale akcja książki szybko mnie wciągnęła. Bardzo przyjemna lektura. Uprzedzam ze trudno się od niej oderwać.

Zostaw komentarz