Siła małych celów. Zasada 1%, czyli jak osiągnąć spektakularne sukcesy dzięki drobnym zmianom

Siła małych celów. Zasada 1%, czyli jak osiągnąć spektakularne sukcesy dzięki drobnym zmianom

Nauki matematyczno-przyrodnicze

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy PWN
Liczba stron: 148
Rozmiar 0,6 MB
Data premiery: 2015-09-25
Tytuł: Siła małych celów. Zasada 1%, czyli jak osiągnąć spektakularne sukcesy dzięki drobnym zmianom
Tytuł oryginalny: The 1% Principle
Autor: O'Neil Tom
Tłumacz: Minakowska-Koca Bernadeta
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy PWN
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 148
Data premiery: 2015-09-25
Rok wydania: 2015
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 18247541

Siła małych celów. Zasada 1%, czyli jak osiągnąć spektakularne sukcesy dzięki drobnym zmianom Pdf. Daje czytelnikom zestaw konkretnych i uniwersalnych wskazówek, przedstawia proste zadania do wykonania, analizuje „przeszkadzacze” utrudniające realizację planów, posługuje się przykładami zaczerpniętymi z codzienności, a także proponuje trzydziestodniowy, starannie ułożony program zmian.prostota, przystępność, krótkie rozdziały, talent pedagogiczny autora sprawiają, że nawet ktoś, kto nie lubi poradników, przekona się do tej książki. co mogę zrobić już dziś, aby odmienić swoje życie? utknąłeś w martwym punkcie w pracy, ale boisz się zmiany? chcesz poprawić stan swoich finansów, ale brakuje ci pomysłu? tkwisz w związku, z którego uleciała dawna magia, ale nie wiesz, jak go ożywić? próbujesz wzmocnić więzi z dziećmi, ale wciąż nie masz czasu? walczysz ze zbędnymi kilogramami, ale twój program odnowy na dłuższą metę nie zdaje egzaminu? poznaj zasadę jednego procenta!tom o’neil podpowiada, co zrobić, aby odnieść sukces w poszczególnych obszarach: od poszukiwania równowagi w życiu do lepszej organizacji pracy w firmie. „jednoprocentowiec” stawia sobie realistyczne cele i może szybko poczuć satysfakcję z osiągniętego małego sukcesu. . Przedstawiona w niej zasada jest o tyle skuteczna, że nie wymaga forsowania się i niemal niepostrzeżenie kształtuje dobre nawyki. Tom o’neil proponuje przenieść zasadę treningową do życia prywatnego i zawodowego. Siła małych celów. Zasada 1%, czyli jak osiągnąć spektakularne sukcesy dzięki drobnym zmianom Ebook. Okazuje się, że duże i trwałe sukcesy osiąga się dzięki wprowadzaniu drobnych, pozytywnych zmian.znana sportowa zasada poprawy wyników o jeden procent polega na konsekwentnym zwiększaniu zaangażowania w danej dziedzinie.

Komentarze

jola_34

jola_34

autor podpowiada, co zrobić, aby odnieść sukces w poszczególnych obszarach: od poszukiwania równowagi w życiu do lepszej organizacji pracy w firmie. Okazuje się, że duże i trwałe sukcesy osiąga się dzięki wprowadzaniu drobnych, pozytywnych zmian.

anka_skakanka

anka_skakanka

co zrobić, aby odnieść sukces w poszczególnych obszarach? jak wprowadzić małe ale pozytywne zmiany w życiu, żeby odnieść sukces? o tym w książce

Zostaw komentarz