Następczyni. Rywalki. Tom 4

Następczyni. Rywalki. Tom 4

Dla młodzieży

Wydawnictwo: Jaguar
Seria: Rywalki
Liczba stron: 253
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2015-05-18
Tytuł: Następczyni. Rywalki. Tom 4
Seria: Rywalki
Autor: Cass Kiera
Tłumacz: Kaczarowska Małgorzata
Wydawnictwo: Jaguar
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 253
Data premiery: 2015-05-18
Rok wydania: 2015
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 17285797

Następczyni. Rywalki. Tom 4 Ebook. Gdy jednak w szranki stają kandydaci rywalizujący o serce ślicznej eadlyn, dziewczyna zaczyna wierzyć, że kłopotliwy konkurs może mieć naprawdę bajkowe zakończenie.kogo tym razem eliminacje doprowadzą aż do pałacu? rywalizację czas zacząć! . Następczyni. Rywalki. Tom 4 Pdf. kontynuacja bestsellerowej trylogii kiery cass! dalszy ciąg losów królewskiej rodziny i mieszkańców illei! wielki powrót do pałacowych komnat, świata książąt i księżniczek, imponujących rywalizacji i bajkowych romansów!kolejne eliminacje nadchodzą!od ostatnich eliminacji minęło dwadzieścia lat. Księżniczka jednak nie liczy wcale na miłosne uniesienia czy bajkową historię, która przed laty przytrafiła się jej rodzicom - americe singer i księciu maxonowi. Nadszedł wreszcie czas, aby swojego przyszłego męża wybrała młodziutka eadlyn.

Komentarze

Janusz Łopatka

Janusz Łopatka

Kocham tą książkę, te jej intrygi. Tylko Kile mnie wkurzał, a tak to super.

kot.Leon

kot.Leon

Tym razem poznajemy historię Eadlyn, córki Americi i Maxona znanych z poprzednich części. "Następczyni" nie wciągnęła mnie od samego początku jak choćby "Rywalki", ale kiedy już się przemogłam i zaakceptowałam charakter głównej bohaterki, okazało się, że książka jest ciekawa i znakomita jako lekka lektura do odprężenia się. Po wydarzeniach z końca książki nie mogę się doczekać kontynuacji.

Guniaa

Guniaa

Doskonała książka! Jestem po lekturze pierwszej części i muszę przynać, że całość czytało się rewelacyjnie. Wspaniale autorka przeprowadza czytelnika przez "eliminacje" i zamyka całą fabułę włąśnie niestandardową historią miłośną, dlatego dla mnie jest do świetna ksiażka. Polecam

Zostaw komentarz