Niemowa

Niemowa

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Seria: Czarna seria
Liczba stron: 456
Rozmiar 2,2 MB
Data premiery: 2015-04-22
Tytuł: Niemowa
Tytuł oryginalny: Den Stumma Flickan
Seria: Czarna seria
Autor: Hjorth Michael, Rosenfeldt Hans
Tłumacz: Muszalski Maciej
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Język wydania: polski
Język oryginału: szwedzki
Liczba stron: 456
Data premiery: 2015-04-22
Rok wydania: 2015
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 17131919

w domu w torsby zostają zamordowani członkowie rodziny carsltenów ‒ matka, ojciec i dwoje dzieci. Niemowa Pdf. Niemowa Ebook.  wkrótce po makabrycznym odkryciu na miejscu zjawia się sebastian bergman wraz z resztą ekipy z krajowej policji kryminalnej. śledztwo jest skomplikowane, a napięcie  wzrasta, kiedy jedyny podejrzany ginie zastrzelony z tej samej broni co carsltenowie. detektywi odkrywają, że świadkiem morderstwa rodziny była dziesięcioletnia nicole. Policja musi  odnaleźć dziewczynkę, zanim… zrobi to morderca. . Wszyscy zginęli od strzałów oddanych z bliska.

Komentarze

kac44

kac44

Jestem wielbicielką pierwszych trzech części i owszem, książka jest niezła. Ale właśnie, niezła, a nie znakomita. Trzeba ją obowiązkowo przeczytać, ale mam wrażenie, że zapowiedź piątej części, o której autorzy zaczynają naprowadzać tuż pod koniec, zapowiada się powrotem do mistrzowskiej formy.

grazyna chrusciel

grazyna chrusciel

To kolejna książka,którą czytam z zapartym tchem .Uwielbiam postać policyjnego psychologa Sebastiana.Goraco polecam wszystkie jego przygody.Fajna lektura naprawdę!

Zostaw komentarz