Trzydziesta pierwsza. Lipowo. Tom 3

Trzydziesta pierwsza. Lipowo. Tom 3

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Prószyński Media
Seria: Lipowo
Liczba stron: 560
Rozmiar 2,1 MB
Data premiery: 2015-03-24
Tytuł: Trzydziesta pierwsza. Lipowo. Tom 3
Seria: Lipowo
Autor: Puzyńska Katarzyna
Wydawnictwo: Prószyński Media
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 560
Data premiery: 2015-03-24
Rok wydania: 2015
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 16918580

Trzydziesta pierwsza. Lipowo. Tom 3 Ebook. kolejny po „motylku” i „więcej czerwieni” tom sagi o policjantach z niewielkiej wsi lipowo. seria o lipowie to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek agathy christie i szwedzkiej królowej gatunku, camilli lackberg. w lipowie nastał świąteczny czas. Jedno tylko mąci spokój mieszkańców wsi: już za kilka dni ma wrócić morderca. Podgórski stara się zapanować nad sytuacją. Przez długie piętnaście lat nikt we wsi nie wymawiał nawet jego imienia. Trzydziesta pierwsza. Lipowo. Tom 3 Pdf. Młodszy aspirant daniel podgórski ma szczególne powody, żeby nienawidzić mężczyzny - sprawcy pożaru, w którym bohaterską zginął ojciec policjanta. Nie spodziewa się jednak, że na dzień przed wigilią zabójczy ogień zapłonie na nowo. . Jakby tego było mało, we wsi zjawia się rodzeństwo ze szwecji, które grozi jednemu z mieszkańców. Wszystko pachnie sosnowym igliwiem, a w ceglanym kościele śpiewa się kolędy.

Komentarze

Anna27

Anna27

Szczerze polecam :). Jak dla mnie świetna książka, ciekawe historie. Nazwałabym ją obyczajowym kryminałem. Wczoraj wieczorem skończyłam czytać a dzisiaj zaczęłam kolejną.

elgeo

elgeo

Lekki kryminał, akcja toczy się w Polsce tu i teraz. Wartka akcja, niespodziewane zakonczenie

Marlonek

Marlonek

Brawo!!!! Jak tak dalej pójdzie, to kupię każdy kryminał którego autorką jest kobieta! Marynina, Bonda, Puzyńska…. no kryminalny miód!

Marika Dudkiewicz

Marika Dudkiewicz

To kolejny z serii kryminał Katarzyny Puzyńskiej, którego akacja rozgrywa się w pozornie sennym Lipowie. Świetna lektura na długie zimowe wieczory, która trzyma w napięciu i nie chce się jej odłożyć na półkę dopóki nie pozna się prawdy o zbrodniach dokonanych w tej małej miejscowości. Sympatyczni (lub nie) bohaterowie i ich losy również powodują, że przyjemnie sięga się po kolejne książki z serii.

pauuuuulina

pauuuuulina

Po przeczytaniu chce się więcej i więcej ! nie można się oderwać ! jedna noc i przeczytana !

Michał Tomaszewski

Michał Tomaszewski

Jestem wielkim fanem Katarzyny Puzyńkskiej i jej serii kryminałów Lipowo. Uważam, że te książki w niczym nie ustępują zagranicznym powieściom kryminalnym. Trzydziesta pierwsza to kolejna świetna powieść, którą przeczytałem z wypiekami na twarzy - dosłownie! Cała historia dzieje się w okolicach Świąt, co bardzo podkręca atmosferę.

Zostaw komentarz