Freddie Mercury. Biografia legendy

Freddie Mercury. Biografia legendy

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Liczba stron: 328
Rozmiar 10 MB
Data premiery: 2014-10-31
Tytuł: Freddie Mercury. Biografia legendy
Autor: Jones Lesley-Ann
Tłumacz: Kisiel-Małecka Marta, Małecki Łukasz
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 328
Data premiery: 2014-10-31
Rok wydania: 2012
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 16036949

Za wszelką cenę stara się zrozumieć, co stoi za fenomenalnym sukcesem queen i tragiczną śmiercią mercury’ego. Freddie Mercury. Biografia legendy Pdf. freddie mercury (1946-1991) – niezwykły wokalista, niezrównany showman, skomplikowana osobowość. Freddie Mercury. Biografia legendy Ebook. Lesley-ann jones, była dziennikarka muzyczna, obala mity, analizuje pogłoski, plotki i odkrywa nieśmiałego, wrażliwego człowieka. Jones bada jego surowe wychowanie oraz pogmatwaną seksualność, która doprowadziła do związków zarówno z mężczyznami, jak i kobietami. ta pasjonująca biografia – oparta na wywiadach z krewnymi, przyjaciółmi, kochankami, muzykami, producentami – opisuje nie tylko sposób, w jaki świat patrzył na freddiego, ale też jak urodzony we wschodniej afryce chłopiec widział samego siebie. "biografia legendy" to pełen współczucia, przykuwający uwagę portret jednej z najbardziej złożonych postaci w historii muzyki. Człowieka, którego muzyczny geniusz i kreatywność sprawiły, że pokochały go miliony. .

Komentarze

Katarzyna Skibińska

Katarzyna Skibińska

Początek kiepski, tzn. zbyt dużo dat, osób, faktów. Istny misz-masz. Dopiero w drugiej połowie jest to czego sies podziewałam. Ogólnie książka jest ok.

Anonim

Anonim

Doskonale przedstawione życie Freddiego Mercury. Droga do kariery od Zanzibaru, przez Bombaj po światową sławę.

Anonim

Anonim

Świetna, wzruszająca. Opowiada tak jak było, bez retuszu, jakim bym rockmanem, showmanem ale też jest to opowieść o człowieku... pełnym miłości, szacunku do innych, człowieka o słabościach ale też o samotności...Polecam. Warto było czytać...

Paweł Lange

Paweł Lange

Autorka bardzo szczegółowo opowiada historię zespołu, BARDZO szczegółowo. I to uważam za jedyną słabą stronę tej biografii - ilość szczegółów, postaci drugo- i trzecioplanowych jest chwilami przytłaczająca. Poza tym - świetna lektura nie tylko dla fanów Queen i Freddyego.

Zostaw komentarz