Więcej czerwieni. Lipowo. Tom 2

Więcej czerwieni. Lipowo. Tom 2

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Prószyński Media
Seria: Lipowo
Liczba stron: 560
Rozmiar 2,1 MB
Data premiery: 2014-10-10
Tytuł: Więcej czerwieni. Lipowo. Tom 2
Seria: Lipowo
Autor: Puzyńska Katarzyna
Wydawnictwo: Prószyński Media
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 560
Data premiery: 2014-10-10
Rok wydania: 2014
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 15839695

Na polach rozpoczynają się żniwa, a w sadach dojrzewają jabłka. Młodszy aspirant daniel podgórski czuje, że znalazł się w najlepszym momencie swojego życia. Więcej czerwieni. Lipowo. Tom 2 Ebook. Brak postępów w śledztwie zbiega się z kłopotami w życiu prywatnym policjanta. Podgórski dołącza do ekipy śledczej prowadzonej przez kontrowersyjną komisarz klementynę kopp. Policja kryminalna z brodnicy podejrzewa, że oba zabójstwa mogą być dziełem seryjnego mordercy. w lipowie lato w pełni. Policja stara się znaleźć punkty wspólne pomiędzy obiema ofiarami i stworzyć profil zabójcy. Więcej czerwieni. Lipowo. Tom 2 Pdf. Czy podgórski odkryje, jaki jest prawdziwy cel mordercy? czy uda się w porę zapobiec śmierci kolejnej kobiety? . Sprawca okaleczył brutalnie ich ciała. Tymczasem w okolicach sennego zazwyczaj lipowa zostają zabite dwie młode kobiety.

Komentarze

surban

surban

Ciekawa, z nutką niepewności. Szybko i przyjemnie się czyta.

Alik

Alik

To jest druga pozycja p. Katarzyny Puzyńskiej, którą czytałam - na pewno sięgnę po kolejne. Wciągająca, ciekawa, inna. Nie mogłam się od niej oderwać

wofud

wofud

Kryminał jak się patrzy, po latach rozłąki powróciłem rodzinne strony, gdzie się wychowywałem jako dziecko. Okolice Brodnicy to bardzo piękne okolice, lasy, jeziora i zabytki do tego wszystko spięte ciekawym suspensem, który serwuje nam autorka tej książki, polecam

Hanna Skopek

Hanna Skopek

Mocne. Momentami zbyt mocne epatowanie okrucieństwem.

Anna27

Anna27

Bardzo fajna książka, niesamowicie wciąga. "Obyczajowy kryminał" pierwszy był "motylek" a po jego przeczytaniu nie mogłam się doczekać kolejnej opowieści. Jeszcze tego samego dnia kupiłam "wiecej czerwieni". Dzisiaj zaczynam kolejny, 3 tom i mam nadzieję że się też nie zawiodę :). Polecam.

Agata Gandecka

Agata Gandecka

Pużyńska dobrze buduje napięcie - jak zwykle trudno domyślić się zakończenia.

Marlonek

Marlonek

Brawo! Po motylku bałam się, że dalej będzie tylko gorzej, bo w motylku było doskonale. A tu miła niespodzianka! Im dalej w lipowski las tym ciemniej, mroczniej, bardziej zbrodniczo!

monia3573

monia3573

Ksiazka fajna,ale nie porwała mnie jak poprzednie opowieści w/w autorki.Polecam na wakacje

pauuuuulina

pauuuuulina

Każdy miłośnik kryminałów musi zaliczyć serię o Lipowie ! Genialne kryminały z wątkiem obyczajowym ! Wciągają od pierwszej strony !

Hollatia

Hollatia

Pani Katarzyna Puzyńska, każdą ze swoich książek dopracowuje do perfekcji. Autorka przykłada ogromną wagę zarówno do historii, jak i do bohaterów. Bardzo lubię jej twórczość. Ostatnio natknęłam się na książkę Więcej Czerwieni - genialnie napisana historia, za która daję maksymalną ilość punktów. Gratuluję i czekam na kolejne.

Zostaw komentarz