Wybór

Wybór

Literatura piękna obca

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 249
Rozmiar 1,9 MB
Data premiery: 2014-08-04
Tytuł: Wybór
Tytuł oryginalny: The Choice
Autor: Sparks Nicholas
Tłumacz: Piotrowska-Zychowicz Elżbieta
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 249
Data premiery: 2014-08-04
Rok wydania: 2014
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 15507037

Z dnia na dzień ich znajomość przekształca się w coś, co zakończy się albo wielkim szczęściem, albo równie wielkim dramatem. . Czy nowa sąsiadka - lekarka gabby holland, bynajmniej nie `famme fatale`, ale kobieta pragnąca spełnić się jako żona i matka, od kilku lat związana z jednym mężczyzną - coś odmieni w jego życiu? gabby odrzuca próby nawiązania bliższej znajomości. Wybór Pdf. travis parker nie pragnął więcej, niż miał. Wystarczało mu spokojne życie, praca w zawodzie weterynarza, lojalni przyjaciele i wymarzony domek. Aby uniknąć komplikacji, nie angażował się w poważne związki z kobietami. Wybór Ebook. Wydawałoby się, że pomiędzy tym dwojgiem nic nie może się wydarzyć, a jednak...

Komentarze

Ewcia2704

Ewcia2704

Super Super Super Super Super Super Super Super Super SuperSuper Super Super Super SuperSuper Super Super Super Super

Aneta

Aneta

Książka jak zwykle interesująca i zaskakująca! I właśnie za to uwielbiam Nicolasa Sparksa. Teraz z chęcią pójdę do kina na najnowszy film tego autora,który jest ekranizacją książki pt."Wybór".

Dreama

Dreama

Przeczytałam tę książkę z wypiekami na twarzy :-) Myślę, że każda kobieta, która lubi romantyczne historie, ale przy tym nie płytkie, ma szansę zatopić się w tej lekturze. Nicolas Sparks pisze lekkie i piękne książki, skierowane głównie do kobiet - i wychodzi mu to naprawdę świetnie. Gorąco polecam.

Zostaw komentarz