Zarobić milion, idąc pod prąd

Zarobić milion, idąc pod prąd

Biznes, ekonomia

Wydawnictwo: E-bookowo
Liczba stron: 150
Rozmiar 2,8 MB
Data premiery: 2014-04-18
Tytuł: Zarobić milion, idąc pod prąd
Autor: Bączek Jakub B.
Wydawnictwo: E-bookowo
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 150
Data premiery: 2014-04-18
Rok wydania: 2014
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 14815713

A dodatkowo, wiele z tych źródeł jest tak opisanych, że można z nich skorzystać od zaraz...w książce między innymi: 6 inspiracji do stworzenia produktu za milion złotych 3 konkretne techniki aby stać się ekspertem w swojej branży skuteczny marketing za zero złotych (5 praktycznych pomysłów) usamodzielnienie firmy w 5-ciu krokach o wolności finansowej 50 na 50 (po raz pierwszy na świecie) 15 konkretnych przykładów na szybkie przychody pasywne czy chcesz dowiedzieć się… - … dlaczego ciągłe szkolenie się i czytanie książek o rozwoju może… szkodzić? - … jak za darmo skorzystać z największej na świecie bazy danych klientów? … dlaczego struktura większości polskich firm jest do kitu? … jak oszczędzić 20 000 zł rocznie na jednej decyzji? … jak sprzedawać bez sprzedawania na dzisiejszym rynku? … kto najbardziej sabotuje twoja firmę? … jak zmniejszyć liczbę telefonów o 90% i jednocześnie zwiększyć przychody? … w jaki sposób podróżować jak milioner za 1 100 zł / miesięcznie?  … dlaczego ci, którzy pragną szczęścia najbardziej będą nieszczęśliwi? jeśli tak...kup tę książkę teraz! . Zarobić milion, idąc pod prąd Pdf. Bączek pisze o budowaniu firmy od zera, bez mentorów i dofinansowań, w polskich warunkach. Zarobić milion, idąc pod prąd Ebook. W niezwykle, jak na literaturę tego typu, bezpośredni sposób, jakub b. Szczodrze dzieli się przykładami ze swoich biznesów i inwestycji. na powstanie tej książki czekało w polsce wielu ludzi. Z dużym poczuciem humoru odnosi się do tradycyjnych sposobów myślenia o przedsiębiorczości czy rozwoju i bezlitośnie udowadnia, że te sposoby myślenia są już po prostu nieskuteczne.historia trzydziestoparolatka, który nie musi już pracować, dzięki zbudowaniu stabilnych przychodów pasywnych z wielu źródeł.

Komentarze

Kaczorek

Kaczorek

Jeśli ktoś tej książki nie doceni to znaczy, że czerwieni się z zazdrości lub po prostu nie umie czytać ze zrozumieniem:)

gosik87

gosik87

Książka nudna, mało oryginalna i napisana słabą polszczyzną. Zniechęcający jest impertynencki i bezczelny ton wypowiedzi autora względem innych osób (mówców motywacyjnych, doradców itp.), który pokazuje, iż autorowi odbiło od kasy i uważa się teraz za alfę oraz omegę w każdej sprawie. Z resztą osobiście, ten człowiek to buc i arogant. Typowe dla ludzi z pieniędzmi. Nie polecam książki nikomu, kto nie chce marnować czasu.

Kaczorek

Kaczorek

Wow! Czyta się jednym tchem (mi zajęło 1 nockę). Polecam szczególnie przykłady z polskich realiów o inwestowaniu w nieruchomości.

Zbigniew Słyż

Zbigniew Słyż

Naprawdę polecam tą książkę, wprowadziłem wiele zmian w firmie na lepsze, zwiększyłem obroty, a pomysły wpadały mi do głowy jeszcze w trakcie czytania. Panie Jakubie, naprawdę dziękuję.

olgierdswida

olgierdswida

bardzo polecam, bardzo polecam, bardzo polecam, bardzo polecam, bardzo polecam, bardzo polecam, bardzo polecam, bardzo polecam, bardzo polecam, bardzo polecam, bardzo polecam, bardzo polecam, bardzo polecam, bardzo polecam,

Hugo Kowalczyk

Hugo Kowalczyk

Ta ksiażka była dla mnie Bilbią, kiedy zakładałem własną firmę. To własnie dzięki niej dowiedziałem się wielu przydatnych rzeczy, które okazały się bardzo pomocne przy budowaniu mojej firmy, udało mi się uniknąć kilku pułapek. Bardzo fachowo i rzetelnie napisana ksiażka. Polecam wszytskim, który otwierają własne firmy.

jarek

jarek

Zdecydowanie nie polecam,książka generalnie słabiutka,plus dla autora za poczucie humoru i dystans do siebie,natomiast sama pozycja nie wnosi nic ciekawego,autor lakonicznie porusza kilka tematów odnośnie niezależności finansowej,ale to w dużej rzeczy nic oryginalnego.Z resztą na YouTube można to samo z jego udziałem zobaczyć za free.

Zostaw komentarz