Diana. W pogoni za miłością

Diana. W pogoni za miłością

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Dream Music
Liczba stron: 339
Rozmiar 3,9 MB
Data premiery: 2013-11-20
Tytuł: Diana. W pogoni za miłością
Tytuł oryginalny: Diana In pursuit of love
Autor: Morton Andrew
Tłumacz: Kró­li­kow­ska-Avis Elż­bie­ta, Skow­roń­ska Emi­lia
Wydawnictwo: Dream Music
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 339
Data premiery: 2013-11-20
Rok wydania: 2013
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 13996796

Tym razem, w „diana. Nie brak tu nawet oskarżenia o gwałt homoseksualny, obecności – prawdziwej czy tylko domniemanej – służb bezpieczeństwa, fałszowania dokumentów, kradzieży, defraudacji i oszustw, a w tle przewija się barwny korowód tajemniczych, nieoficjalnych doradców księżnej oraz licznych przedstawicieli dworskiego personelu, z których każdy ma własne ukryte cele, często kolidujące z interesami diany.mnóstwo pytań pozostało bez odpowiedzi. Diana. W pogoni za miłością Ebook. Toteż wiele lat po śmierci księżnej walii autor, któremu najbardziej zaufała, raz jeszcze powraca do przeszłości. W pogoni za miłością” morton ukazuje bardziej romantyczną stronę „królowej ludzkich serc”. Książka w wersji oryginalnej, zaktualizowana i uzupełniona ukazała się w wielkiej brytanii we wrześniu br.diana – piękna i kochana ikona końca ubiegłego wieku. Diana. W pogoni za miłością Pdf. Moja historia” andrew mortona, napisana przy pełnej współpracy z księżną. Samotna, udręczona dusza. Książka opisuje ostatnie 5 lat życia księżnej, w tym między innymi historię jej związku z hasnatem khanem. Moja historia” - andrew mortona. kolejna publikacja biografa księżnej walii, autora bestsellerowej książki „diana. To pogłębiony, intymny wręcz portret niezwykłej kobiety, jednej z najważniejszych ikon końca xx wieku, odmalowany przez pryzmat jej związków i sercowych rozterek. Jest to premierowe wydanie biografii w polsce. W swoim nowym niezwykłym studium ostatnich pięciu lat życia diany andrew morton zaprezentował znakomite umiejętności jako dokumentalista i dziennikarz śledczy. Korzystając z nowych źródeł i materiałów, próbuje zrozumieć dianę, człowieka i kobietę – jej nadzieje i lęki, jej radości i dramaty. Skomplikowane życie wewnętrzne księżnej walii, po raz pierwszy ujawniła książka „diana. Po trzęsieniu ziemi, jakim okazała się ta publikacja, diana wyruszyła w kolejną podróż – odważną przemianę z zaniedbywanej, zdradzanej żony i mimowolnej ikony królewskiego stylu, w pewną siebie, nowoczesną młodą kobietę. Stworzył wyjątkową opowieść, często kontrowersyjną, a niekiedy wręcz niewiarygodną – o zdradzie, działaniach w złej wierze i cynicznych manipulacjach. Odsłaniając kolejne tajemnice, książka staje się podsumowaniem dorosłej części życia księżnej, którą z pewnością ucieszyłby ostateczny wniosek: że nawet śmierć nie zniszczyła jej popularności ani nie odebrała jej statusu królowej ludzkich serc.„kardiochirurg hasnat khan miał skłonności do tycia, wypalał paczkę papierosów dziennie, lubił guinnessa i carlsberga, kentucky fried chicken i nocne jazzowe jam sessions.ale w chwili, gdy oczy diany spoczęły na niezbyt imponującej postaci urodzonego w pakistanie chirurga, jej serce zamarło...” . Ta transformacja była jej osobistym triumfem, któremu kres położyły przedwcześnie tragiczne wydarzenia z 1997 roku.

Komentarze

Ejsi

Ejsi

Księżna Diana. Kobieta o której chyba powiedziano i napisano już wszystko. Ale rzadko kiedy mamy okazję czytać książki pisane w tak poruszający i interesujący sposób. Mało tego, w "Dianie..." mamy trochę szersze spektrum na życie Diany. Okazuje się, że życie królowej ludzkich serc nie było wcale tak bajkowe ani usłane różami. Warto przeczytać, choćby dla skonfrontowania swojej wiedzy z tym co jest w tej książce.

Dudi

Dudi

Diana, niezwykła kobieta, której historia wciąż elektryzuje i porusza. I pomimo tego że od jej śmierci minęło już tyle lat, dla wielu wciąż jest symbolem kobiecej urody, klasy i człowieczej dobroci. Sięgnęłam po te książkę, bo kiedy Diana zginęła byłam jeszcze dzieckiem i w zasadzie niewiele kojarzyłam z jej życia. Ta ciekawa książka pomogła mi w pewnym stopniu zrozumieć fenomen tej kobiety, mało tego, zjawiska, jakim był jej kult niemalże.

Zostaw komentarz