Jesienna miłość

Jesienna miłość

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 157
Rozmiar 1,2 MB
Data premiery: 2013-10-17
Tytuł: Jesienna miłość
Tytuł oryginalny: A Walk to Remember
Autor: Sparks Nicholas
Tłumacz: Szulc Andrzej
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Liczba stron: 157
Data premiery: 2013-10-17
Rok wydania: 2013
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 13783563

Jedynie jamie sullivan, cicha, spokojna dziewczyna opiekująca się owdowiałym ojcem, pastorem, jest inna. Beztroski siedemnastolatek, landon carter, rozpoczyna naukę w ostatniej klasie szkoły średniej. Jesienna miłość Pdf. Nie rozstaje się z biblią, nie chodzi na prywatki, a dzień bez dobrego uczynku uważa za stracony. Jego ojciec kongresman pragnie, by syn zrobił karierę - tymczasem landon, podobnie, jak reszta klasy, nie zaczął jeszcze zastanawiać się, co zrobić z dorosłym życiem. Jesienna miłość Ebook. Jest rok 1958. Czy możliwe jest, aby losy tych dwojga tak różnych młodych ludzi mogły połączyć się na zawsze? . powieść przez wiele miesięcy nie schodziła ze światowych list bestsellerów.

Komentarze

biblioteczka_justyny

biblioteczka_justyny

"Jesienna miłość" czytana na wiosnę... Jest to pierwsza historia Sparksa jaką miałam okazję poznać, jeszcze w szkole średniej, ale w postaci zekranizowanej. Przyznam, że wtedy zrobiła na mnie ogromne wrażenie, więc jak po paru latach dowiedziałam się, że jest książka to wiedziałam, że muszę ją przeczytać i tak mi zeszło, aż do teraz... ale jak to mówią: co się odwlecze to nie uciecze... 😉 Zaskoczyło mnie, że taka historia mieści na niewiele ponad 200 stronach... a uświadamia młodzież i nie tylko, że w życiu wcale nie chodzi o to, by być popularnym, że prawdziwe szczęście to nie tylko chwilowe przyjemności, a nawet i rezygnacja z nich... że czasem lepiej pójść pod prąd niż płynąć z nurtem, myśląc, że jest się na fali... pokazuje też, jak często nasze mniemanie o drugiej osobie, bez jej wcześniejszego poznania i szczerego zainteresowania nią, jest błędne, a jednocześnie jak wiele mogą nam one dać, gdy przestanie się je postrzegać przez pryzmat ogółu... życie jest zbyt krótkie, by żyć nie swoim życiem... Choć przyznam, a rzadko mi się to zdarza, że film ("Szkoła uczuć") dzięki poszerzeniu tematu, wypada lepiej niż książka 😍 Cytat: "Wszystko ułożyło się w sensowną całość, a równocześnie nic nie miało sensu."

kociaczek0609

kociaczek0609

Do tej pozycji wracam bardzo chętnie. Książka bardzo wzruszająca, pokazująca dojrzała miłość mimo wieku.

ajaks2931

ajaks2931

Jak większość powieści autorstwa Nicholasa Sparksa ta historia była bardzo wzruszająca. Mnie osobiście doprowadziła przy końcu do łez.Jest to historia pierwszej, prawdziwej miłości, którą przerywa niestety choroba ukochanej głównego bohatera Landona Cartera. Piękna warta przeczytania nie tylko przez damską część czytelników....

Agnieszka Rzepka

Agnieszka Rzepka

Przeczytałam w jeden wieczór, nie mogłam się oderwać. Bardzo poruszająca historia.

Zostaw komentarz