Pokochaj siebie

Pokochaj siebie

Nauki społeczne i humanistyczne

Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Liczba stron: 304
Rozmiar 0,8 MB
Data premiery: 2013-09-27
Tytuł: Pokochaj siebie
Autor: Dyer Wayne W.
Tłumacz: Waśkiewicz Marian J.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Język wydania: polski
Liczba stron: 304
Data premiery: 2013-09-27
Rok wydania: 2012
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 13739133

Pokochaj siebie Ebook. Pokochaj siebie Pdf. jak osiągnąć szczęście i sukces życiowy? jak wyzbyć się bezużytecznych emocji: poczucia winy, niepokoju, gniewu? jak uwolnić się od potrzeby aprobaty innych, osiągnąć niezależność i stać się panem swoich myśli i czynów? jak nauczyć się szybkiego podejmowania decyzji? jak wypracować udane relacje z najbliższymi? jak żyć pełnią życia, zgodnie z własnymi pragnieniami? odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziemy właśnie w tej książce. .

Komentarze

alice

alice

Do tej pozycji wróciłam już kilka razy. Na pewno warto ją przeczytać jeżeli chcemy popracować nad sobą i swoimi zachowaniami. Autor w bardzo fajny sposób przedstawia różne zachowania i 'korzysci' z nich płynące. Zmusza do refleksji i niesie pozytywne przesłanie.

Monika

Monika

Gdzieś już to wszystko czytałam. Podobne tematy są poruszane w wielu tego typu publikacjach. Ale w tej książce ważny jest przekaz, to jak do Ciebie trafia i to tym ta publikacja bije inne na głowę. Szybko uzmysławiasz sobie co musisz przepracować, aby dobrze czuć się sobą, zacząć żyć nie szukając wymówek, wziąć się w garść i nie uzależniać swojego życia od innych. Mnie ta książka pomogła, przede wszystkim zrozumieć pewne obszary mojego życia, z którymi nie do końca sobie radziłam. Szczerze polecam!

Karla209

Karla209

Jeśli pragniesz zmienić coś w swoim życiu na lepsze - jestem przekonana, że to właśnie ta książka może ci w tym pomóc. Ja wlasnie takiej pozycji długo szukałam i zachęcam swoich bliskich do jej przeczytania. Polecam.

rala

rala

Jedna z najlepszych książek do pracy nad sobą jaką przeczytałam w obszarze zrozumienia siebie i polepszenia jakości swego życia zarówno w sferze psychicznej jak i pośrednio fizycznej:Na pozycje zwróciłam uwagę w związku z promocja cenową, ale tytuł w połączeniu z amerykańskim nazwiskiem nie był dla mnie zachętą. Pomyślałam - ot kolejny sloganowy poradnik jak być pięknym, mądrym i powabnym. Poczytałam recenzje na różnych portalach i okazało się, że to właściwie klasyk napisany przez fachowca w swojej dziedzinie. W tej sytuacji wypadało przeczytać.Jest to naprawdę doskonały podręcznik do pracy nad sobą. Zajmuje się "leczeniem" przyczyn a nie skutków niezadowolenia z obrazu własnej osoby. i problemów w relacjach z innymi osobami.Gorąco polecam.

roslinalbn

roslinalbn

Polecam kazdemu, takze jako pomysl na prezent. Ksiazka zmienila moj sposob myslenia - teraz czytaja ja cala rodzina ;-)

Bartosz Maciejewski

Bartosz Maciejewski

Nikt nigdy w tym obszarze nie napisał niczego lepszego

Marta Rucińska

Marta Rucińska

Cóż..w książce ujęte jest...- życie! Książka bardzo ciekawa, bardzo pomocna w refleksji nad sobą, nad sprawami, nad którymi często nie myślimy, bo działamy z automatu...Książka praktyczna - są w niej zawarte wskazówki jak pewne wady osobowości wyeliminować.Napisana prostym, przystępnym językiem. Często dobitnie przekazująca jakieś informacje. Pasuje mi taki przekaz - konkretnie na temat.Polecam. Warta uwagi dla osób, które chcą poprawić jakość swojego życia wewnętrznego, a dzięki temu życia w każdym innym wymiarze.

Zostaw komentarz