Bóg nigdy nie mruga

Bóg nigdy nie mruga

Religie i wyznania

Wydawnictwo: Wydawnictwo Insignis
Liczba stron: 245
Rozmiar 0,6 MB
Data premiery: 2012-11-20
Tytuł: Bóg nigdy nie mruga
Autor: Brett Regina
Tłumacz: Siara Olga
Wydawnictwo: Wydawnictwo Insignis
Język wydania: polski
Liczba stron: 245
Data premiery: 2012-11-20
Rok wydania: 2012
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 12312795

Bóg nigdy nie mruga Ebook. Tematy lekcji, których udzieliło autorce życie, cytowano na tysiącach blogów i przedrukowywano w gazetach. Przyklejano je na lodówkach, rozsyłano w e-mailach do bliskich. Książka, którą trzymasz w ręce, stanie się bliska każdemu, kto kiedykolwiek znalazł się na życiowym zakręcie oraz wszystkim szukającym inspiracji. Niech każda z pięćdziesięciu lekcji będzie manifestem – jak bohaterka jednego z esejów, pewna sportowa czapka z prostym hasłem: „życie jest dobre”. Bóg nigdy nie mruga Pdf. Naprawdę. . pięćdziesiąt wskazówek. Bo takie jest. Pięćdziesiąt lekcji, w których autorka przeplata własne przeżycia z doświadczeniami ludzi spotkanych na swojej krętej drodze; przywołuje ważne dla siebie postaci, znaczące książki i filmy, inspirujące modlitwy i wypisy z lektur; przypomina o sile psalmów i prostych sentencji.felietony reginy brett docenili i pokochali czytelnicy na całym świecie.

Komentarze

wytrych

wytrych

Prosto i przyjemnie napisany poradnik. Warto przeczytać dla własnej przyjemności.

Justyna Kuleszyńska

Justyna Kuleszyńska

przepiękna książka, samo życie, jak najbardziej polecam.

kate

kate

Jesli nie jest to Twoj najlepszy czas, przezywasz ciezkie chwile lub po prostu nie masz juz sil to tak ksiazka jest dla Ciebie!!!Pelna optymizmu, wspanialych prostych rad, dobrego slowa.... to jakby ktos chwycil cie za reke i wyprowadzil z ciemnosci.Nie jest to ksiazka religijna ale wiara autorki jest malym drogowskazem. Czesto bede do niej wracac bo daje mi tyle nadzieji.Rozsmiesza, wzrusza i napewno daje do myslenia. Polecam 5/5!!!

krzycho

krzycho

Czasem trudno nam w życiu, szukamy wielkich rozwiązań, a często są w zasięgu naszej ręki w nas. Wystarczy tylko po nie sięgnąć. Może ta książka ci pomoże. Krzycho.

Monika Kurzep

Monika Kurzep

Książka warta przeczytania, skłania do refleksji. Gorąco polecam !!!

Safi

Safi

Jeśli ktoś lubi pozycje Reginy Brett to tą książką będzie zachwycony, a jeśli ktoś jeszcze autorki nie zna to naprawdę gorąco polecam! Sama jestem zachwycona. Książka jest zbiorem 50 lekcji, które są motywacją do zmiany swojego toku myślenia. Książka o rzeczach i emocjach najpiękniejszych w życiu każdego człowieka z jednym wspólnym mianownikiem - życie jest cudem i należy je doceniać.

Zostaw komentarz