Potęga podświadomości

Potęga podświadomości

Nauki społeczne i humanistyczne

Wydawnictwo: Świat Książki
Liczba stron: 288
Rozmiar 1,1 MB
Data premiery: 2014-01-17
Tytuł: Potęga podświadomości
Autor: Murphy Joseph
Tłumacz: Westwalowicz-Mogilska Ewa
Wydawnictwo: Świat Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 288
Data premiery: 2014-01-17
Rok wydania: 2012
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 11261353

Potęga podświadomości Pdf. Autor wielu książek. . Ten niezwykły poradnik pomoże ci uwolnić umysł i przekaże praktyczne wskazówki, dzięki którym osiągniesz sukces, prestiż i dobrobyt, zdobędziesz przyjaciół, umocnisz szczęśliwe małżeństwo, pokonasz lęki, pozbędziesz się złych nawyków i nałogów, będziesz cieszyć się orzeźwiającym snem czy nawet wyleczysz drobne dolegliwości.opanuj proste techniki przedstawione w potędze podświadomości i odkryj jak łatwo możesz usunąć psychiczne bariery , które stoją pomiędzy tobą i twoimi marzeniami.joseph murphy, doktor religioznawstwa, filozofii i praw. Teraz do rąk czytelników trafia nowe wydanie z nigdy wcześnie nie publikowanymi komentarzami autora.rewolucyjne techniki doktora murphy'ego  opierają się na sprawdzonej zasadzie: jeśli wierzysz w coś bez zastrzeżeń i możesz to zobrazować w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem końcowego rezultatu, a twoja wiara stanie się rzeczywistością. Autor wielu bestsellerowych poradników na temat wiary w niezwykłą moc  umysłu i ducha.ian mcmahan, wykładowca, nauczyciel i naukowiec, zajmuje się badaniami nad motywacją. Potęga podświadomości Ebook. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia. nowe rozszerzone wydanie kultowej książki! sprzedaż w polsce osiągnęła ponad 700 000 egzemplarzy.potęga podświadomości, to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Prekursor i krzewiciel pozytywnego myślenia.

Komentarze

Wojciech Pawłowski

Wojciech Pawłowski

Czemu nie mogę pobrać zakupionego produktu na swój komputer. Nie mam żadnego kindle.

Kojak

Kojak

Super ksiazka... Polecam wszystkim ludziom... Mlodym i starszym...

Botanstudio

Botanstudio

Wcześniej kupiłem Audio - booka. Ponieważ chciałem szybko powracać do niektórych treści dokupiłem również e-booka.To solidna pozycja. Dająca pozytywnego ducha w życiu pełnym gonitwy i stresu.

Iwona Wawrzyczny

Iwona Wawrzyczny

Książka która potrafi pozytywnie nastawić do życia. Przede wszystkim pokazuje czytelnikowi jak patrzeć na świat pozytywnie

Zostaw komentarz