Steve Jobs

Steve Jobs

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Insignis
Liczba stron: 736
Rozmiar 4,4 MB
Data premiery: 2011-11-18
Tytuł: Steve Jobs
Autor: Isaacson Walter
Wydawnictwo: Wydawnictwo Insignis
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 736
Data premiery: 2011-11-18
Rok wydania: 2011
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 10860861

opierając się na ponad czterdziestu rozmowach z jobsem, przeprowadzonych w ciągu dwóch lat, a także na wywiadach z ponad setką osób: członkami rodziny, przyjaciółmi, przeciwnikami, konkurentami i kolegami jobsa, walter isaacson spisał wciągającą opowieść o pełnym wzlotów i upadków życiu oraz płomiennej osobowości twórczego przedsiębiorcy, którego wykraczająca poza wszelkie schematy pasja i perfekcjonizm zrewolucjonizowały sześć branż: komputery osobiste, filmy animowane, muzykę, telefony, tablety i publikacje cyfrowe. gnany przez wewnętrzne demony, jobs potrafił doprowadzać swoje otoczenie do furii i rozpaczy. Steve Jobs Pdf. Przemawiająca do wyobraźni historia jobsa ukazuje, jak ważne są w życiu pomysłowość, siła charakteru, talenty przywódcze i wierność wartościom.   . Steve Jobs Ebook. Ale jego żywiołowa osobowość i tworzone przez niego produkty były ściśle zespolone – podobnie jak warstwa sprzętowa i oprogramowanie urządzeń apple – funkcjonując jak jeden zintegrowany organizm.

Komentarze

pati

pati

Opowieść o wizjonerze wszechświata. Szczerze polecam.

Mirikol

Mirikol

Polecam książkę. W bardzo ciekawy i przystępny sposób opisuje historie wielkiego człowieka. Polecam dla wszystkich fanów nadgryzionego jabłka.

jewsy

jewsy

To, że postać jest ciekawa i intrygująca to wiedziałam, że do tego dochodzi kunszt biografa, który w świetny sposób opowiada historię życia Steva. Świetnie się czyta, mimo dużej objętości książki.

JMuzzy

JMuzzy

Bardzo dobrze napisana książka, nie żadna pomnikowa hagiografia. Steve Jobs intrygujący, irytujący, wieczne dziecko a jednocześnie przebiegły, bez skrupułów, poszukujący. Geniusz, tyran, na pewno niezwykła osobowość. Warto przeczytać, bo wówczas spojrzenie na Apple'a zmienia się.Ale warto też przeczytać by dostrzec cenę życia na krawędzi.

Przemek

Przemek

Uczciwa i ciekawie napisana biografia. Bardzo prawdziwa, "odbrązawiająca" Jobsa, ale jednocześnie nie odejmująca mu żadnej z jego zasług. Do tego dobrze się czyta - wciąga. Kupiłem e-booka, ale chyba zdecyduję się również na "twardą okładkę", żeby była również na półce.

Łukasz Książek

Łukasz Książek

Biografia człowieka, który zmienił świat komputerów okazała się świetną pozycją opisującą fakty z życia o których wielu ludzi nie miało pojęcia. Przedstawia Steve'a jakim był w dobrych I złych momentach rozwoju Apple.Ciekawa i inspirująca książka

Daniel Pindral

Daniel Pindral

Bardzo ciekawie napisana biografia. Czyta się ją prawie jednym tchem. Wydaje mi się, że autorowi udało się znaleźć złoty środek w opisach życia głównego bohatera. Nie został on ani przedstawiony jako człowiek bez skazy, ani ktoś zepsuty do szpiku kości. Myślę, że coś ciekawe dla siebie znajdzie zarówno czytelnik, który jest wielbicielem dzieł Jobsa, jak również taki, który uważa Apple za sektę. A już na pewno ktoś, kogo interesuje rozwój komputerów i elektroniki z ostatnich paru lat, gdyż przez całą książkę przewijają się znane nazwiska jak i wielkie firmy z branży. Czasami aż ciężko uwierzyć, że całość dzieje się w wielkich Stanach Zjednoczonych, a nie na jednym osiedlu :)

Zostaw komentarz